PRODUKCJA MIĘSA DROBIOWEGO | PLUKON | OMMEL | €14,06

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Solutions Recruitment
  • Kontakt: Solutions Recruitment
  • Telefon: +48730969402
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Praca w zakładzie zajmującym się produkcją gotowych sałatek na dziale z mięsem drobiowym. Praca przy taśmie, w temperaturze ok. 7°C.

Zakres obowiązków:

przetwórstwo udek i filetów z kurczaka

usuwanie tłuszczu z udek

zawieszanie udek

pakowanie mięsa

kontrola jakości

Wynagrodzenie:

€14,06/h brutto – operator maszyn

Zmiany:

6:00 – 15:00

15:00 – 23:00

NIE MA WIEKÓWKI!

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 8,70% – € 3165.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

dodatek wakacyjny: 8,33 % – € 2425.00 brutto ( w skali przepracowanego roku )

cotygodniowe wypłaty !

kontrakt holenderski

nadgodziny 125% -150%

opiekę polskojęzycznych koordynatorów którzy będą Cię wspierać przez cały okres zatrudnienia

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi do naszego biura!

Wymagania:

doświadczenie w pracy przy obróbce mięsa

mile widziane prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 33,51 tyg – ubezpieczenie

€117,50 tyg – zakwaterowanie

Pamiętaj:

pierwsza wypłata jest w drugim tygodniu w pracy – w piątek

każdy pracownik musi mieć własne obuwie robocze lub zakupić je na miejscu od agencji

pracownik musi zabrać ze sobą pościel, podstawowe przybory kuchenne (kubek, sztućce, talerz) oraz wszelkie rzeczy osobistego użytku

Proces rekrutacji trwa do 3 dni roboczych.

Prosimy aplikować na adres email [email protected] lub za pośrednictwem strony.